Mes – aukštyn kojom

Aukštyn kojom atsirado todėl, kad savo vaikams ieškojome kitokio vaikų darželio. Norėjome jiems duoti tai, ko neradome kitur – galimybę kiekvieną dieną švęsti savo vaikystę! Kaip sakoma, jei kalnas neina pas tave, reikėtų pačiam pas jį nueiti. Todėl ramioje Gulbių gatvėje Žvėryne įkūrėme trijų klasių darželį Aukštyn kojom. O kai Aukštyn kojom šeimose ūgtelėjo jaunesnieji broliai ir sesės, gretimoje Latvių gatvėje įkurdinome pačius mažiausius.

Aukštyn kojom – tai ne tik vieta, kur saugiai ir įdomiai lekia vaikų dienos, čia bendrauja jų šeimos, o mes nuoširdžiai rūpinamės kiekvienu mums patikėtu vaiku ir stengiamės prisitaikyti prie dirbančių tėvelių poreikių.

 

 

 

Namai aukštyn kojom

Norėjome mažo, jaukaus darželio, kuriame asmeniškai pažinotume kiekvieną šeimą, kas rytą galėtume jas pasitikti ir užtikrinti kokybę.

Aukštyn kojom įsikūręs dviejų aukštų namuose ramiose gatvėse, Žvėryne. Uždaruose kiemuose yra daug erdvės įvairiems žaidimams, netradicinėms veikloms ir, žinoma, daržui!

Aukštyn kojom patalpose įrengtos klasės, atskiri vaikų valgomieji bei drabužinės. Darželio aplinka emociškai ir fiziškai saugi ir atitinka visus ikimokyklinio ugdymo įstaigai keliamus reikalavimus.

 

 

 

Gyvenimas aukštyn kojom

Be ko Aukštyn kojom neištveriame nei dienos? BE KNYGŲ! Būtent joms skiriamas didžiausias dėmesys Aukštyn kojom Vaikų kūrybingumo skatinimo ir lavinimo programoje. Skaitydami istorijas susipažįstame su jų herojais, iš jų semiamės idėjų smagumams, mokomės gyvenimiškų pamokų, vertybių ir susipažįstame su pasauliu.

Įsivaizduokite, nuo 1 metų Aukštyn kojom lankantis vaikas į mokyklą iškeliauja perskaitęs per 200 knygų!

Ar dažnai paklausiate vaiko, ką jis norėtų veikti? Mes – taip! Stebime, kas jiems teikia didžiausią malonumą, atradimo džiaugsmą, kad kasdienines veiklas galėtume suorganizuoti atsižvelgdami ne tik į savaitės temą, bet ir į vaikų pomėgius, polinkius. Be to, Aukštyn kojom vaikai mėgaujasi šachmatų, anglų kalbos, žaidybinėmis muzikos, jogos ir sporto pamokomis.

Išsamiai apie programą, pasiekimų vertinimą ir daug kitų svarbių dalykų papasakosime susitikimo metu.

 

 

 

 

 

Vaikai aukštyn kojom

Aukštyn kojom darželyje 2018-2019 mokslo metais ugdomi 1,5-6 m. vaikai, veikia priešmokyklinio ugdymo klasė.

 

 

 

Auklėtojai aukštyn kojom

Tai kitokie auklėtojai. Jie ne tik myli vaikus ir girdi tėvelius, jie ne tik turi pašaukimą, yra profesionalūs ir siekia nuolat tobulėti, jie… žmonės aukštyn kojom!

Didžiuojamės, kad visi darželyje dirbantys auklėtojai kūrė Aukštyn kojom Vaikų kūrybingumo skatinimo ir lavinimo programą, kad komandai rūpi, jog ugdymo rezultatai pateisintų mūsų ir tėvelių lūkesčius.

Šeima, nutarusi leisti vaiką į darželį Aukštyn kojom, visų pirma susipažįsta su klasės pedagogais ir aptaria sklandžios vaiko adaptacijos darželyje planą. Konsultuoti Aukštyn kojom šeimas tiek dėl vaikų adaptacijos, tiek kitais klausimais pasiruošę ne tik auklėtojai, bet ir darželio psichologas. Jis stebi vaikų raidą, pataria auklėtojams ir tėvams. Interaktyviuose užsiėmimuose su vaikais dalyvauja ir darželio logopedė, kurios tikslas – aiški, gramatiškai taisyklinga vaikų kalba ir turtingas žodynas.

 

 

Sveikata aukštyn kojom

Kodėl Aukštyn kojom čiaudulį girdime rečiau?

1. Aukštyn kojom klasės yra nedidelės (10-15 vaikų).

2. Didelį dėmesį skiriame asmeninei higienai ir švarai darželyje.

3. Mūsų darželį lankyti gali tik sveiki vaikai – blogai besijaučiantys arba kitų vaikų sveikatai pavojų keliantys vaikai į darželį sugrįžta tik su gydytojo leidimu. Sveikatos politiką su kiekviena šeima visada aptariame prieš pasirašydami Vaiko priežiūros ir ugdymo sutartį.

4. Skatiname fizinį vaikų aktyvumą – nuo rytinės mankštos, judrių žaidimų darželio kieme, žygių į parką iki jogos ir sporto užsiėmimų.

5. Aiškinamės, kas yra sveikas ir naudingas maistas, kulinarijos užsiėmimų metu kartu jį ruošiame.

 

 

Virtuvė aukštyn kojom

Mums svarbu, kad vaikai valgytų šviežią, sveiką ir kokybišką maistą. Tuo rūpinasi profesionalūs maisto tiekėjai Voverės, tiekiantys maistą pagal dietologo sudarytą ir VMVT patvirtintą valgiaraštį. Atsižvelgiame į vegetarų, alergiškų vaikų mitybos poreikius.

Kiek kartų per dieną jūsų vaikas valgys darželyje – galėsite nuspręsti patys ir taip patogiai suplanuosite visos šeimos mitybą. Vaikas darželyje gali pusryčiauti, pietauti ir vakarieniauti.

Be to, Aukštyn kojom dalyvauja Vaisių vartojimo skatinimo ir Pieno vaikams programose, todėl vaikų racionas praturtintas vaisiais, daržovėmis ir pieno produktais.

 

 

Priėmimas aukštyn kojom

Jei jus sudomino tai, ką siūlo Aukštyn kojom, – skambinkite telefonu 8 699 47438 arba rašykite el. paštu darzelis@aukstynkojom.lt – susitarsime, kada galėtume susitikti.

Per pirmąjį susitikimą galėsite apžiūrėti darželį, daugiau sužinoti apie ugdymo programą ir pagrindinius darbo principus. Žinoma, lauksime daugybės jūsų klausimų ir patys juos užduosime, kad išsiaiškintume jūsų šeimos poreikius.

Jei turėsime laisvą vietą jūsų vaiko amžiaus klasėje, surengsime susitikimą su klasės auklėtojomis, pasirašysime Vaiko priežiūros ir ugdymo sutartį ir lauksime pirmosios jūsų dienos Aukštyn kojom. Jei tuo metu jūsų vaiko priimti negalėsime, aptarsime galimybes prisijungti vėliau.

 

Piniginė aukštyn kojom

Vienkartinis stojamasis mokestis – 300 Eur.

Ugdymo ir priežiūros mokestis 2019/2020 mokslo metais lankant visą dieną 5 d./savaitę – 420 €.

Jei šeima pageidauja, kad vaikas darželį lankytų mažiau dienų per savaitę arba nepilną dieną, ugdymo ir priežiūros mokestis nesikeičia.

Jei Aukštyn kojom lanko keli vienos šeimos vaikai, antro vaiko ugdymo ir priežiūros mokesčiui taikoma 10 % nuolaida.

 

 

 

 

 

Aukštyn kojom patogiau

Aukštyn kojom yra patogus darželis, nes:

1. Aukštyn kojom dirba ištisus metus be jokių atostogų.

2. Aukštyn kojom diena trunka nuo 7.30 iki 17.30 val. O jei eismo spūstys, rūpesčiai darbe ar kiti reikalai užgriuvo netikėtai, vaikai gali žaisti ir kurti prailgintoje grupėje iki pat 19.00 val. Už prailgintą grupę jokio mokesčio nėra.

3. Už ugdymo programą papildančias veiklas (šachmatus, anglų kalbą, muziką, teatrą, sportą ir jogą) papildomai mokėti nereikia.

4. Jei darželį lanko du šeimos vaikai, pritaikome 10 % nuolaidą priežiūros ir ugdymo mokesčiui už antrąjį vaiką.

5. Rūpinamės darželio švara ir atliekame ligų prevenciją.

6. Jei jūsų vaikui reikalinga logopedo pagalba, individualios pamokėlės vyksta darželio darbo metu.

7. Jei šeimoje sunkus laikas ir reikalinga psichologinė pagalba jūsų vaikui, galite kreiptis į darželį konsultuojančią ir jūsų vaiką jau pažįstančią psichologę.

 

 

Aukštyn kojom galerija

 

 

Aukštyn kojom kontaktai

Gulbių g. 5, LT-08111 Vilnius
Mickevičiaus g. 17, LT-08113 Vilnius
Tel. 8 (699) 47438
El. p. darzelis@aukstynkojom.lt

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jei tikite Aukštyn kojom, skirdami 2 % savo sumokėtos pajamų mokesčio sumos padėsite įgyvendinti dar daugiau aukštynkojiškų idėjų!

Pildant FR0512 formą, jums bus reikalinga ši informacija:
VšĮ Atradimų namai
Šv. Stepono g. 23-38, LT-01311 Vilnius
Įmonės kodas 302787322
Sąskaita Swedbank banke LT637300010131681078